İnternet Sayfası Kullanım Koşulları Prosedürü

Sayın ziyaretçimiz; İş bu prosedür internet sitemizi kullanma koşullarımız hakkında sizi bilgilendirilmek üzere hazırlanmıştır.

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve namegida.com kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.
Bu prosedürde yer alan şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak sitemizi ziyaret ederken iş bu prosedürün şartlarına uymanızdır.

Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

namegida.com sitesinin tüm hakları,NAME GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’ye aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, NAME GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, kopyalayamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. namegida.com’da yer alan yazı, makale, görüntü, doküman,fotoğraf,resim,ses materyallerini namegida.com sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

namegida.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. namegida.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. namegida.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle namegida.com'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez. namegida.com, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu prosedür, namegida.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın sonlandırılıncaya kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

namegida.com, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

Kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. namegida.com'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen www.namegida.com web adresi üzerinden yada elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu Prosedür, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu prosedürün herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu prosedürden çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.